Dzień dobry, cieszę się, że tutaj trafiłeś – to oznacza, że zależy Ci na zdjęciach, które oddadzą urok chwili i przestrzeni. Nazywam się Michał Młynarczyk i jestem fotografem. Specjalizuję się w fotografii wnętrz (mieszkań, przestrzeni i pokoi hotelowych, nowoczesnych biurowców) i budynków oraz fotografii eventowej. W mojej profesji najważniejsze są szczegóły – zwracam na nie uwagę zarówno, przed, w trakcie, jak i po sesji zdjęciowej.

W moim zawodzie szczególnie cenię sobie możliwość indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, które wykonuję. Pozwala mi to podczas mojej kariery zawodowej podejmować nowe zadania. Cel za każdym razem jest jeden – niesztampowe podejście do wykonywanego zlecenia.

Fotografia wnętrz oraz architektury ma kilka istotnych funkcji – najważniejszą z nich jest przedstawienie atutów wynajmowanej/sprzedawanej nieruchomości. Od lat współpracuję w tym zakresie z deweloperami oraz biurami nieruchomości z Warszawy. Kluczowym zadaniem w tej pracy jest uchwycenie piękna oraz funkcjonalności wnętrza, prezentacja jego detali oraz unikalnych cech, które czynią je wyjątkowym.

Z powodu mojego zamiłowania do przestrzeni miejskiej i fotografowania zabudowy urbanistycznej rozszerzyłem swoje umiejętności o uprawnienia lotnicze. Pozwala mi to wykonywać przy pomocy drona niesamowite ujęcia z wysokości. Moje zdjęcia to szansa na ujrzenie miasta i budynków z nowej, niecodziennej perspektywy. Tym samym doskonale uzupełnia to moją ofertę kierowaną do biur nieruchomości oraz deweloperów. Teren mojego działania nie ogranicza się do Warszawy – z chęcią podejmuję wyzwania fotograficzne na terenie kraju oraz za granicą.

Podczas kariery zawodowej miałem nieskrywaną przyjemność fotografować największe gwiazdy światowej muzyki rozrywkowej, m.in. zespoły Metallica, Muse, AC/DC, Depeche Mode. Dzięki współpracy z Live Nation Polska zobaczyłem od kuchni pracę przy organizacji ogromnych eventów. Nie ukrywam, że było to dla mnie połączenie muzycznej pasji z wykonywanym zawodem. Fotografia eventowa to dla mnie świetna odskocznia i jest dodatkową usługą, którą świadczę. Fotografowanie ludzi w różnych sytuacjach to zawsze ogromne wyzwanie.

Zdaję sobie sprawę z tego, że mój zawód daje mi możliwość pracy z niesamowitymi osobami oraz markami, które są dla mnie ogromną inspiracją. Podczas realizacji zleceń zawsze staję się integralną częścią zespołu mojego Klienta – wiem, że ciąży na mnie odpowiedzialność za stworzenie realistycznej i artystycznej zarazem prezentacji wizualnej jego nieruchomości. Moje zdjęcia prezentują bowiem nie tylko produkt w postaci wnętrza czy eventu, ale i kulturę organizacyjną firmy.

Do współpracy zapraszam biura nieruchomości, deweloperów, właścicieli przestrzeni hotelowych i biurowych oraz event managerów. Pozwólcie mi być Waszymi oczami – wykonam piękne zdjęcia, które sprzedadzą Wasze usługi.